Turkcell SARI KUTU
Turkcell’in sarı kutu hediye kampanyasını duydunuz mu? 1 yıldan fazla Turkcell kullanıcısı iseniz Turkcell’den birçok hediye kazanabilirsiniz. Bu kampanyanın detaylarını öğrenmek için tıklayın

“Sarı Kutu” Programı nedir?
Turkcell abonelik yaşı kesintisiz 1 yılın üzerinde olan ve programa katılan Faturalı ve Hazır Kartlı tüm bireysel müşterilerin, Turkcell’de geçirdikleri her gün için 1 Puan aldıkları ve bu puanlar ile Sarı Kutu’dan hediyeler seçebilecekleri bir programdır.

Sarı Kutu Programı’na nasıl katılabilirim?
SARIKUTU yazıp 2222′ye göndererek, www.turkcell.com.tr’den, 05327572222’yi arayarak programa katılabilirsiniz.

Programa katılım ücretli mi?
Programa katılım ücreti bir kereye mahsus 0,40 TL (KDV, ÖİV dahil) dir. Daha sonrasında hediye seçimleri için ücret yoktur.

Programa kimler katılabilir?
Programa Turkcell abonelik yaşı 1 yıl ve üstü olan Faturalı ve Hazırkart’lı bireysel müşteriler katılabilmektedir.

Not: Ben sorgulattım 2161 puanım varmış. Sizlerde sorgulatıp bizimle paylaşabilirsiniz. (PUAN yazıp 2222′ye ücretsiz gönderin)

Eklenme Tarihi: 1 Kasım 2012, Yazar: ProfKey
Kategori: Genel, 84 Yorumlar
Etiketlet: ,

84 Yorum Yapılmış “Turkcell SARI KUTU” Konusu için..

 1. mehmet yelmen diyor ki:

  sevgili turkcell sanırım bende eski bir aboneniz olarak bize layık gördüğünüz basit hediyelerden memnun değilim bizler buralara birlikte geldik unutuyorsunuz ,bizim gibi 14 15 yıllık abonelere bir cihaz hediye etmeyi cokmu görüyorsunuz ….

 2. Halime Güler diyor ki:

  Turkcell hazır kartlılar için hediye seçenekleri içinde konuşmanın yer almaması bana saçma geliyor. Konuşmada en yakın zamanda eklenmelii !

 3. ahmet çalışkan diyor ki:

  Yukarıda bir yorum gördüm mehmet yelmen göndermiş bu konuda haklı bende yaklaşık olarak 15 yıllık turkcell abonesiyim daha iyi teklifler gelmesine rağmen hattımı başka hatta taşımadım. Mehmet beyin dediği gibi bizim puanlarla değişik hediyeler almamız lazım. Yaklaşık olarak 4600 gibi puanım var ben geçen gün bir tane kulaklık almak istedim fakat bu puanımla değilde nakit olarak alacağım öğrendim ve çok üzüldüm. Mehmet Yelmen beyin dediği gibi böyle abonelerinize daha fazla seçenekler tanımanız gerektiği düşüncesindeyim.
  Teşekkür eder turkcell ailesinin bayramını tebrik ederim.

 4. evin demir diyor ki:

  bence ben turkcell sarı kutu hizmetinden oldukça memnunum ve türkcelli kalmaya devam edeceğimin garantisini veriyoum

 5. onur diyor ki:

  bencede yanı konusma olmalı ztn aylık sms yapıoruz ee ztn benyaptımdan 500 mb yapabılıoruzz knusmayı neden hedıyelerınız arasına koymadınız sacma yanı madem bı kampanya yaptınız hazırkart uyelerıne hakkını verın arkadasım

 6. cihan diyor ki:

  ben ve oğullarım yıllardır turcell abonesiyiz fakat bir sarıkutu saçmalığiyla karşılaştık bizler zaten eski aboneyiz böyle aslı astarı olmayan hediye saçmalıklarına zaten inanmıyoruz gerekte duymuyoruz..acaba soruyorum neden TURKCELL böyle bir sahteciliğe gerek duydu onu anlamıyorum.mademki hediye vermek istiyorsun kimin nekadar puanı var biliyorsun ona göre ufak hediyeler gönderebilirsiniz değilmi?ne gerek sahtekarlığa

 7. mehmet dündar diyor ki:

  Çok uzun yıllardır faturalı hat müşterinizim.Çok cazip teklifler almamıza rağmen türkcell alışkanlık yaptığından burada kalıyoruz.Aslında hediye falan da beklentimiz yok.,ancak madem böyle (sarı kutu) bir jest yapıyorsunuz bari adam gibi yapın marka adınına yakışır hediyeler koyunda bizlerde bir kat daha sizlerle olmaktan gurur duyalım.Allah aşkına güldürmeyin bari kendinize.Bir kere elle tutulacak bir hediye olarak bedava yakıt hediyeniz vardı daha 1.gün kapasite doldu diye ret ettiler bunuda bu arada paylaşayım istedim.Saygılarımla iyi ve akıllı çalışmalar

 8. Niyazi Doğan diyor ki:

  Sarı kutuya ulaşamıyorum ne hediyeleriniz var göremiyorum.insanları kandırıyorsunuz. 4500 puanım var kullanamıyorum.

 9. KADİR ŞENER diyor ki:

  Yıllardır turkcell üyesiyim.biz sizden sarı kutu istemedik.Ancak siz sarı kutu zırvasını çıkardınız.yıllardır puan biriktiriyoruz,11.000 puana vereceğiniz büyük hediyeyi almak için.Ancak yılbaşinda gördük ki 5.000 puanımızı silmişsiniz.İnsanları kandırmaya utan mıyor musunuz.sizin bu mantığınızla asla 11.000 puana ulaşmamız mümkün olmayacak.Bu rezil uygulasmöanıza biran önce son verin ve sarıkutu uygulamasından vazgeçin. Sizleri poretosto ediyor ve en kısa zamanda turkcelden birdaha dönmemek üzere ayrılıyorum.Birikmiş olan puanlarımıda siz istediğiniz gibikullasnın.

Yorum Yap